Jak správně investovat do zlata a stříbra

Než začnete investovat do zlata a stříbra, přečtěte si následující články, jež vás seznámí se základy této problematiky.

Je zlato vhodnou investicí?

Kdy je vhodné investovat do zlata a jak fuguje zlato v rámci portoflia investora, jaké jsou jeho výhody a nevýhody: na tyto a další otázky vám odpoví tento článek.

» Přečíst celý článek

Je stříbro vhodnou investicí?

Víte, že je stříbro oproti zlatu cenově výrazně podhodnocené? Jaké investiční příležitosti stříbro skrývá a v jakých formách lze do stříbra investovat? Vše se dozvíte v tomto článku.

» Přečíst celý článek

Je zlato a stříbro bezpečná investice?

Jsou drahé kovy opravdu bezpečným přístavem pro naše finance? Jaká je směnitelnost drahých kovů za peníze? A dodávají se ke stříbru a zlatu certifIkáty pravosti? Dozvíte se v tomto článku.

» Přečíst celý článek

Aktuální cena zlata a co ji ovlivňuje

Chcete vědět, jaká je aktuální cena zlata? A víte, co ovlivňuje růst ceny zlata a jaká jsou doporučení analytiků? Čtěte tento článek.

» Přečíst celý článek

Jaká je DPH a daň z příjmu u zlata s stříbra?

Víte, jakou daň zaplatíte při nákupu stříbra a kolik odvedete státu při jeho prodeji? Konkrétní čísla odhalí tento článek.

» Přečíst celý článek

Kolik váží trojská unce?

Co to je trojská unce, kolik váží v gramech či kilogramech a jak snadno převést trojské unce na jinou měrnou jednotku - to vše v tomto článku.

» Přečíst celý článek

Kam uložit zlato a stříbro?

Nakupujete zlato a stříbro a chcete si být jisti, že jste udělali maximum pro jeho bezpečné uložení? Jaké vlastně máte možnosti? Čtěte článek.

» Přečíst celý článek

© STEP Finance a.s. • všechna práva vyhrazena